CelebscrimefeaturedmigosNewsPatrick ClarkPatrick Clark TakeoffPatrick Clark trialPatrick Clark updateTakeoff deathTakeoff killingTakeoff murderTakeoff shootingTakeoff trial

FAQJA: I dyshuari për të shtënat në fluturim, Patrick Clark, i paditur me akuzën për vrasje


Patrick Clarknjeriu i akuzuar për vrasjen e reperit Migos Nisja në Hjuston në fund të vitit të kaluar, thuhet se është paditur.

KHOU raporton se vendimi erdhi të enjten në mëngjes, sipas Zyrës së Prokurorit të Qarkut Harris.

Ndërsa një juri e madhe tani ka akuzuar zyrtarisht Clark për krimin, ai e ka akuzuar jo është shpallur fajtor. Për më tepër, është e paqartë se kur do të nisë gjyqi i shumëpritur i vrasjes.

I dyshuari postoi obligacion në janar

Largimi (emri ligjor Kirsnick Khari Ball) ishte vrarë më 1 nëntor pas një ngjarjeje private në institucionin 810 Billiards and Bowling në Houston.

Konkretisht, të shtënat shpërthyen pasi filloi një debat për një lojë të dyshuar me zare. Quavoxhaxhai i Takeoff dhe shoku i grupit të Migos, ishin dukshëm në vendin e incidentit.

Si Dhoma e hijes raportuar më parë, Patrick ishte arrestuar për të shtënat në fillim të dhjetorit.

Një burrë tjetër i quajtur Cameron Joshua u arrestua gjithashtu dhe KHOU raporton se ai përballet me akuza për armë.

LIDHUR: I dyshuari për vdekjen e fluturimit, Patrick Clark, thuhet se u lirua nga burgu pasi kishte postuar një garanci prej 1 milion dollarësh

Pak më shumë se një muaj më vonë, u publikua lajmi se Clark kishte postuar garancinë e tij prej 1 milion dollarësh dhe ishte liruar nga burgu.

Ndërsa postimi i lidhjes së Clark ishte përditësimi i fundit përpara padisë së tij, duket se çështja ligjore po ecën përpara.

Kompensimi i shpjeguar së fundmi se si “dhimbet” jeta pa fluturim

Ndërkohë që sistemi i drejtësisë merr rrugën e vet, familja dhe fansat mbeten të pikëlluar për nisjen e tij teksa po afrohet shtatë-mujori i vdekjes së tij.

Si Dhoma e hijes raportuar, Kompensimi u hap kohët e fundit në Shumëllojshmëri për mënyrën se si ai lufton për të përballuar vdekjen e reperit.

“Është e vështirë për mua të flas për s**t tani. Nuk kam folur kurrë për këto gjëra. Seriozisht. Të flasësh për Take është e vështirë, njeri.”

LIDHUR: Offset tregon tatuazhin e tij të shpinës kushtuar ngritjes (Foto)

Ai vazhdoi duke vënë në dukje se e gjithë situata “Ndihet e rreme.” Për më tepër, Offset deklaroi, “Disa gjëra nuk ia them kurrë askujt.”

“Duke folur rreth të gjitha kjo s**t eshte e veshtire. Kjo është arsyeja pse nuk e bëj, të jem i sinqertë. Kjo s**t dhemb. Për shembull, do të më vendosë në humor dhe nuk dua të kem atë humor. Disa gjëra nuk ia them kurrë askujt. Ai nuk është këtu. Kjo s**t duket e rreme, vëlla.”

Para se të përfundonte komentin e tij, Offset përsëriti, “E kaloj ditën duke menduar se është e rreme.”
Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.