Yjet

Hamza dhe Gëzimja prindër për herë të dytë – Private – Faqja Zyrtare


Djali i Remzije Osmanit ka mirëpritur një fëmijë në jetë të dytë me dashurinë e tij Gëzimen.

Cifti janë bërë prindër të një djali dhe lajmin e dhanë e anë të postimit në Instagram.

“Faleminderit Zotit për bekimin e dytë që na fali . JON HAMZAJ 💙😇 17.03.2023. Zemrat dhe krahët e kemi 🙏🏻”, shkroi Gëzimja në postimin e saj.Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button