Yjet

Incidenti në koncert, kjo është gjendja e Post Malone – .- Faqja Zyrtare


Aktiviteti muzikor nuk do të jetë për rep artistin, Post Malone, i cili për shkak të shtrimit në spital dhe anuloi koncertin e tij të ngrohtë në Boston, një orë para se të fillonte performancën e tij.

“Unë e kam shumë të vështirë të frymoj dhe më duket një dhimbje therëse sa herë që marr frymë apo lëviz”, shkroi ylli i goditur “Better Now” në një cicërim të publikuar në llogarinë e tij të Twitter.

“Tani jemi në spital, por me këtë dhimbje, nuk mund ta realizoj koncertin e sotëm”, ka ardhur ai.

Incidenti kishte ndodhur gjatë turneut të tij “Twelve Carat Tour”, ku gjatë interpretimit të një këngëje të tij, këmba që kishte ngecur brenda një kohe në skenë, çka bëri që ai të rrëzohej duke u përplasur me kokën në tokë.

Malone, kishte menduar se ishte për t’iu rikthyer këndimit në skenë, prandaj kishte riprogramuar koncertin e tij për këtë fundjavë.

Megjithatë, shëndeti duket ta ketë zhgënjyer reperin, kështu që është shfaqja në anulua, shkruan PageSix, transmeton KlanKosova.tv.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button