Celebrity

Ja se si u krijua bukuroshja e Zendaya, Issa Rae dhe të tjerëve për çmimet Emmy 2022


“Për look-un e Zendaya’s Emmys, ne vendosëm të shkojmë me një temë vintage të frymëzuar nga Grace Kelly, një siluetë klasike,” tha stilisti i famshëm i flokëve. Toni Medina në një deklaratë për shtyp.

Për ta arritur këtë, ai përdori Tangle Teezer’s The Ultimate Styler, për t’i shtuar volum dhe shkëlqim flokëve të Zendaya, sipas një njoftimi për shtyp. “Kam vendosur në mënyrë strategjike dy Kapëse flokësh me kurorë të fshehur 20 inç pa tegela në zgjatime në kafe të mesme ngjyrë kafe në qendër të pjesës së pasme të kokës së saj për plotësi, “tha ai.

“Unë u dhashë atyre një prerje për t’u përshtatur me gjatësinë e flokëve të saj dhe i lakova ato për t’u përzier me kokën e kaçurrelave të saj. Për të siguruar zgjatimet, shtova pak ngacmim në rrënjë duke përdorur anën e dobët të Krehër me dhëmbë të gjerë të Tangle Teezer”, vijoi ai në deklaratën për shtyp.Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button