Celebsfeaturedjustin bieberRamsay Hunt syndrome

Justin Bieber përfundon turneun botëror mes betejës së vazhdueshme me sindromën Ramsay-Hunt


Pasi luftoi me të tijën Sindroma Ramsay-Hunt diagnoza për gati tre muaj, duket si Justin Bieber e ka quajtur dorëheqjen në turneun e tij botëror.

Turneu Botëror i Drejtësisë i Bieber filloi në fillim të shkurtit dhe mori një pauzë të papritur pasi Justin zbuloi se gjysma e fytyrës së tij ishte e paralizuar në qershor. Pavarësisht diagnozës së tij, Justin u zotua për fansat se do të merrte pak kohë dhe do të kthehej në skenë sa më shpejt që të mundej. JB doli në skenë në Brazil gjatë fundjavës, e cila mund të ketë qenë performanca e tij e fundit në një kohë.

Pasi pushova dhe u konsultova me mjekët, familjen dhe ekipin tim, shkova në Evropë në përpjekje për të vazhduar turin. Kam realizuar gjashtë shfaqje live, por më ka marrë shumë. Fundjavën e kaluar, performova në Rock në Rio dhe u dhashë gjithçka që kisha njerëzve në Brazil.”

Pasi dola nga skena, rraskapitja më pushtoi dhe kuptova se duhet të bëj prioritet shëndetin tim tani. Kështu që tani do të bëj një pushim nga turneu. Do të jem mirë, por më duhet kohë për të pushuar dhe për t’u përmirësuar.”

Nuk ka një afat kohor të caktuar për rikuperimin e Bieber

Justin Bieber më parë u tha fansave se mjekët nuk kishin një afat kohor të caktuar për shërimin e tij, pasi virusi i shkaktoi nerva në vesh dhe fytyrë.

Ju dua djema, faleminderit për durimin me mua. Dhe unë do të përmirësohem. dhe po i bej te gjitha keto ushtrime per fytyren qe fytyra ime te kthehet ne normalitet dhe te kthehet ne normalitet. Është vetëm koha, dhe ne nuk e dimë se sa kohë do të kalojë, por do të jetë në rregull.”

I uroj JB një shërim të shpejtë, Roomies!
Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.